يک برنامه خفن ديگه

با این برنامه علاوه بر اینکه می تونید شماره تماس گیرنده رو بفهمید. می تونید برای هر شماره تلفنی که خودتون در نظر می گیرید یه عکس هم تعریف کنید تا هر دفعه به جای اینکه شماره طرف مقابل رو ببیند عکس اون موقع زنگ زدن رو مونیتور شما نشون داده بشه.علاوه بر این شما می تونید هر شماره ای رو که بعنوان مزاحم تلفنی شناسائی کردید خیلی راحت Block کنید تا دفعات بعد که شماره شما رو گرفت تلفن شما زنگ نخوره و اون هم یه بوق متفاوت بشنوه

 

   دانلودش کنيد

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۳٠ مهر ،۱۳۸٢

شکلات

با يك شكلات شروع شد.من يك شكلات گذاشتم توی دستش.او يك شكلات گذاشت توی دستم.من بچه بودم او هم بچه بود, سرم را بالا كردم, سرش را بالا كرد, ديد كه مرا می شناسد, خنديدم.گفت:دوستيم؟گفتم:دوست دوست گفت: تا كجا؟گفتم:دوستی كه تا ندارد گفت: تا مرگ؟خنديدم وگفتم:من كه گفتم تا ندارد. گفت باشه تا پس از مرگ, گفتم: نه, نه, نه تا ندارد. گفت: قبول تا أنجا كه هميه مردهها زنده می شوند, يعنی زندگی پس از مرگ, باز هم با هم دوستيم. تابهشت, تا جهنم, تا هر جا كه باشد من و تو باهم دوستيم. خنديدم وگفتم: تو برايش تا هرجا كه دلت می خواهد يك تا بگذار, اصلا يك تا بكش از سر اين دنيا تا آخر آن دنيا. اما من اصلا تا نمی گذارم. نگاهم كرد نگاهش كردم. باورنمی كرد. می دانستم او می خواست حتما دوستيمان تا داشته باشد, دوستی بدون تا را نمی فهميد... گفت: بيا برای دوستيمان يك نشانه بگذاريم. گفتم: باشد تو بگذار. گفت: شكلات, هر بار كه همديگر را می بينيم يك شكلات مال تو, يكی مال من. باشد؟ گفتم: باشد. هر بار يك شكلات می گذاشتم توی دستش, او هم يك شكلات توی دست من. بعد همديگر را نگاه می كرديم يعنی كه دوستيم. دوست دوست. من سريع شكلاتم را باز می كردم و می گذاشتم توی دهانم وتند تند آن را می مكيدم. گفت: شكمو,تو دوست شكمويی هستی, و شكلاتش را می گذاشت توی يك صندق كوچولوی قشنگ, می گفتم: بخورش,می گفت: تمام می شود. می خواهم تمام نشود. برای هميشه بماند((تا هميشه بماند))صندوقش پر از شكلات شدهبود, هيچكدامش را نمی خورد. من همه اش را خورده بودم. گفتم: اگر يك روز شكلاتهايت را مورچه يا كرم بخورد.آن وقت چه كارمی كنی. گفت: مواظبشان هستم, می گفت: می خواهم نگهشان دارم تا موقعی كه دوست هستيم, ومن شكلات را می گذاشتم توی دهانم ومی گفتم: ((نه,نه.تا ندارد. يك سال,دو سال,چهار سال.ده سال,بيست سال شده است.او بزرگ شده است من بزرگ شده ام,من همه ی شكلا تهايم را خورده ام,او همه ی شكلا تهايش را نگه داشته است.او آمده است امشب تا خداحافظی كند می خواهد برود,برود آن دور دور ها و بر نمی گردد. يادش رفت شكلا ت را به من بدهد من يادم نرفت يك شكلا ت گذاشتم توی دستش. گفتم اين برای خوردنت. يك شكلا ت هم گذاشتم كف آن دستش. اين هم آخرين شكلا ت برای صندوق كوچكت, يادش رفته بود كه صندوقی دارد برای شكلا تهايش,هر دو را خورد,خنديدم.می دانستم دوستی من تا ندارد می دانستم دوستی او تا دارد. مثل هميشه. خوب شد همه ی شكلا تهايم را خورد م. اما او هيچكدامش را نخورد. حالا با

يك صندوق شكلا ت نخورده چه خواهد كرد.......

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ مهر ،۱۳۸٢

ويروس جديدScream.stranger

version جديد ويروس Scream.stranger که از طريق E-mail وارد کامپيوتر شما ميشه

ميتونه خيلی راحت BIOSE  کامپيوتر شما رو از بين ببره و حسابی شما رو تو درد سر بندازه .

 

راه پيش گيری اينه که شما به هيچ وجه E-mail های با موضوع  " Make your chance !

" يا " It's your choice رو باز نکنيد.

 مواظب باشيد                       O(-_-)O

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ٢:٢٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ مهر ،۱۳۸٢

خراب کاری تو چت

در یاهو مسنجر وقتی که وارد یک روم میشوید در کنار آي دي شما یک آیکون کوچک وجود داره که روی آن نوشته"!Y" وقتی که روی آن کلیک کنید كلمات مختصر مفيدي وجود داره که مثلا میخواهید به دوستتون بگین که باهاش موافقین از لیست اون (Agree) انتخاب میکنيد.
درس امروز ما اینه که چطوری کلمات و جمله های جدید به این لیست اظافه کنیم.
برای این کار ابتدا وارد فولدری شوید که یاهو رو در آنجا Setup کرده اید كه در ياهو بصورت Defualt:
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\emoter_user.dat
قرار داره...
پس از اين كه به فولدر مربوطه رفتين كافيه كه فايل emoter_user.dat را با برنامه Notepad باز كنيد.
پس از اين كه فايل رو باز كردين متن زير را نشان ميدهد:

# You can add custom emotions to this file
# syntax:
# EmotionName\Room Emotion Text\User Emotion Text(should contain a %s where you want the user name to appear)
#
# Please refer to the following sample:

Custom\Hey room you can create custom emotions by editing the emote_user.dat file\Hey %s you can create custom emotions by editing the emote_user.dat file

خود ياهو يك مثال با نام:
custom داره كه نشون ميده كه چطوري متوانيد خودتان يك جمله اظافه كنيد:
توجه كنيد علامت# به معناي راهنماي ميباشد و متن حساب نميشود
خوب حالا ميتوانيد براي خودتون يك جمله اظافه كنيد. براي اين كه متن شمارو با يك كلمه مختصر شده نشان دهد كد را ا شروع كنيد خوب حالا فايل رو Save كنيد و خارج شويد.

نكته۱:توجه كنيد موقع Edit كردن ياهو مسنجر اجرا نشده باشد.
نكته۲:كلمه هاي كه به ياهو اظافه ميكند جمعا تعدادشون از ۵۰۰ كاركتر بيشتر نشود.

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ٦:٥٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ مهر ،۱۳۸٢

راه توپ

سلام:

 

يه مدت حوسله نداشتم اما باز شروع ميکنم

 

يه سايت به شما نعرفی ميکنم که ميتونيد راحت وارد سايتهای فيلتر شده بشيد.

مثلا برای ورود به cekaf بايد بنويسيد http://anon.free.anonymizer.com/http://cekaf.com/

يا هر سايتی که ميخواهيد وارد اون بشيد بعد از   http://anon.free.anonymizer.com سايت مورد نظر رو بنويسيد.

 

 

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ٢:٥۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸٢

دختر فراری

بارها به اين نكته فكر كرده ام، فراری، دختر فراری، چرا و چگونه؟ چه عواملی باعث می شود كه يك دختر فراری شود، برای چه؟
زمانی كه خانه پدرم بودم، بارها مطالب روزنامه ها و مجلات رامی خواندم كه نوشته بودند، فراری، دختر فراری اين ور رفت، دختر فراری آن ور رفت، دختر فراری فلان كار را كرد و... و هميشه به اين مطلب فكر می كردم كه چرا آنان فراری شده اند و نشريات و جرايد نام دختر فراری را بر آنها می گذارند، البته تا حدی هم در رابطه با آن تحقيق كردم و متوجه شدم بيشتر آنها به خاطر مسائل خانوادگی از خانه گريزان می شوند.
هنگامی كه در محله ما مشخص شد، يكی از دوستانم به نام «زهره» به خاطر دعوای پدر و مادرش از خانه گريزان شده و لقب دختر فراری گرفته است، خدا را شكر می كردم به خاطر موقعيت اجتماعی ام، اما هيچگاه نمی توانستم، روزی خود را يك دختر فراری ببينم، آری من فراری ام، اما چرا؟ می خواهم برايتان از سرگذشت شومم بنويسم، سرگذشتی كه از مرگ مادرم آغاز شد.
من تنها فرزند پدر و مادرم بودم، سه سال پيش يعنی زمانی كه ۱۵ سال بيشتر نداشتم، مادرم بر اثر بيماری سرطان درگذشت و مرا تنها گذاشت، من ماندم، يك خانه بزرگ و يك پدر. ديگر همه چيز من، پدرم شده بود، انيس من، مونس و همدم من. ديگر شب و روز من با پدرم صرف می شد و او هم انصافا تمام و كمال وقت خود را صرف من می كرد تا مشكلی عاطفی برايم پيش نيايد.
پدرم فروشگاه لوستر فروشی داشت و تقريبا كسب و كار او خوب بود، يك آپارتمان بزرگ در خيابان زعفرانيه تهران داشتيم و يك ماشين مدل بالا... اما افسوس كه مادرم خيلی زود ما را تنها گذاشته و غم عجيبی در دلمان به وجود آورد. داشتم برايتان می نوشتم، همه چيز خوب پيش می رفت، تا اين كه پدرم تصميم به ازدواج گرفت، يعنی من بايد صاحب نامادری می شدم، نامادری كه نمی دانستم كی و چی هست؟ اما پدرم خيلی از او تعريف می كرد، به هر حال با رضايت خانواده پدری، ازدواج او با مينا، يك زن ۳۶ ساله كه صاحب پسری ۱۶ ساله، يعنی همسن و سال من بود صورت گرفت. حميد پسر مينا، در اصفهان زندگی می كرد، يعنی در همان جايی كه به دنيا آمده بود و پدرش از مادرش جداشده و به خارج از كشور رفته بود. مغازه ای از پدر حميد برای او مانده بود و او در آنجا كار می كرد. مينا هم در اصفهان زندگی می كرد و گهگاهی برای مغازه خودشان كه يك لوكس فروشی بود، به تهران می آمد و لوازم تزئينی تهيه می كرد. در يكی از همان آمد و رفت ها بود كه به مغازه پدرم رفت و آنجا باب آشنايی آنها باز شد و پس از چندی تصميم به ازدواج گرفتند. اما گويا حميد راضی نبود و می گفت: مادرم نبايد ازدواج كند و كسب و كارمان را در اصفهان به امان خدا ول كند و به تهران برود. اما مينا هم برای خودش عقايدی داشت، او می خواست، در يك خانه بزرگ و لوكس زندگی كند و پس از مدتها ماشينی مدل بالا زيرپايش باشد، خب پدر همه اينها را داشت پس ديگر درنگ جايز نبود.
پيش از ازدواج، پدر مرا با خود به رستوران برد تا در آنجا با مينا آشنا شوم، مينا هم با رويی گشاده از من پذيرايی كرد و پشت سر هم «دخترم، دخترم» می گفت كه دروغ نگويم، مهر او بر دل من نشست و من هم تصميم گرفتم او را مادر صدا بزنم. دو ماهی از ازدواج پدر و زندگی مينا در خانه ی ما نمی گذشت كه متوجه حركات مشكوك مينا شدم، تلفن های مشكوك به اين ور و آن ور و...
خيلی دوست داشتم. سر از كار او درآورم. در همين زمان بود كه حميد هم از اصفهان چند روزی به خانه ما آمد. حميد پسر خوب و مودبی بود و در حرفهايش مشخص بود كه از ازدواج مادرش به هيچ عنوان راضی نبوده است. حميد می گفت: «مادرم، باعث شد كه زندگی ما متلاشی شود، او حركات مشكوكی انجام می داد و دائما پدرم با او دعوا می كرد، تا اين كه آخر، پدرم طلاق او را داد و يك مغازه برای من گذاشت و به خارج از كشور رفت. از آن روز به بعد من به همراه مادرم تنها زندگی كردم، اما، امان از دست مادرم كه به هيچ عنوان دوست ندارم او را مادر صدا بزنم، حال او می خواهد زندگی پدرت را بپاشد، او زن مورد اطمينانی نيست، خيلی بايد مراقب خودتان باشيد.»
به فكر فرو رفتم، آخر چه طور می شود يك پسر چنين با مادرش رفتار كند، مگر مينا چه كار می كند. حميد ادامه داد: مينا، مادر من است اما مشكل اخلاقی دارد.
به خودم گفتم: آخر چه طور چنين چيزی امكان دارد؟ مگر می شود؟ اگر اين طور بود، پدرم حتما می فهميد. كه حميد ادامه داد: به چه چيزی فكر می كنی، به اين كه لابد پدرت نفهميده! معلوم است، نمی فهمه، چون مينا ماری است خوش خط و خال. او آمده برای تصاحب ثروت پدرت.
به هر حال حميد رفت و روزها به همين منوال می گذشت و شك من به مينا بيشتر و بيشتر می شد. يك شب از نبود مينا، نهايت فرصت را بردم و به پدرم گفتم: مينا برای تصاحب ثروتت آمده، او تو را دوست ندارد و زمانی كه تو در خانه نيستی، من شاهد تلفن های مشكوك او هستم، او با آدم های مشكوك در رابطه است. پدر چرا نمی فهمی؟ اما پدرم به جای اين كه به حرف های من اعتماد كند، در كمال بی رحمی سر من داد زد و شروع به ناسزا گفتن كرد: «دختره ابله، تو نمی فهمی، تو شعور نداری، تو به مينا حسادت می كنی، آيا او تا به حال از گل بالاتر به تو گفته؟»
واقعا هم اين طور بود، او با من واقعا مهربان بود، اما گويا پس از بازگشت او به خانه، پدرم گفته های مرا درباره مينا با او در ميان گذاشت و از فردا بود كه مينا عوض شد. صبح زود كه می خواستم به مدرسه بروم، گفت: زری خانم خودم شما را می رسانم، متوجه شدم كه صبح سوار ماشين پسرها می شوی و آن ها تو را به مدرسه می رسانند، گرچه به پدرت هم گفتم.
خدای من او چه می گويد؟ من و اين كارها؟ خلاصه روزها به همين منوال می گذشت تا اين كه يك روز او مرا كشيد كنار و گفت: زری خانم، لطف كن، دوستان پسرت وقتی زنگ می زنند، گوشی را خودت بردار، نه من كه بعد گوشی را قطع كنند، البته اين را هم به پدرت گفتم...
ديگر كاملا مشخص بود كه مينا با من چپ افتاده و كاری ديگر نمی شد كرد. مشخص بود كه او كاملا بر روی فكر و ذكر پدرم، تسلط پيداكرده. نمی دانم چه طور می شد، نظر پدر را در رابطه با خودم عوض كنم.
يادم می آيد يك روز چنان به خاطر گفته های مينا از دست من شاكی بود كه با كمربند به جانم افتاد و گفت: «چشم و دلم روشن، حالا پسرها می آيند، زنگ خانه را می زنند و تو را می خواهند»!؟
- نه بابا، اين حرفها چيه، دروغ می گه...
ـ خفه شو، ببند اون دهنتو... ديگه نمی خوام چيزی بشنوم.
باز هم روزها و شب ها می گذشت تا اين كه دوباره حميد برای ديدن مادرش به خانه ما آمد. پدر و مادر شب به مهمانی رفتند و من و حميد در خانه تنها مانديم. از هر دری صحبت كرديم و گفتيم، درس، كار، دنيای موزيك و سينما و...
صبح كه از خواب بيدار شدم، ديدم حميد دم در ايستاده و مينا به او ناسزا می گويد: احمق، اين دختره عوضی است، تو چرا حرفش را گوش كردی...
ـ مادر معلوم است كه چی می گی؟ چرا مزخرف حرف می زنی؟
و در خانه را محكم بست و رفت.
شب كه پدرم به خانه آمد، يك راست به سراغ من می آمد و دوباره همان آش و همان كاسه. ديگر نمی توانستم. اين وضع را تحمل كنم. زندگی برايم تيره و تار شده بود و من ديگر تحمل اين همه سختی را نداشتم. تصميم گرفتم از خانه بروم. كيف و وسايلم را جمع كردم و از خانه بيرون زدم.
كجا بايد می رفتم؟ كجا؟ا نمی دانستم، ابتدا به خانه يكی از دوستانم رفتم و جريان را برای او گفتم، اما او گفت: زری، تنها دو سه روز می توانی اين جا بمانی، چون به دروغ بايد به پدر و مادرم بگويم كه والدينت به مسافرت رفته اند و گر نه، شك می كنند. دو سه روز به همين شكل گذشت و سپس به خانه دوست ديگرم رفتم، دو سه روز هم آنجا بودم، ديگر هيچ راهی برايم نمانده بود، به ياد نوشته های جرايدی افتادم كه نوشته بودند معمولا دختران فراری در پارك ها زندگی می كنند، پس به ناچار به پاركی رفتم در مركز شهر... حال شانس آوردم كه تابستان بود و جا برای خوابيدن در پارك بود. شب اول را با ترس و لرز در آنجا گذراندم و خدا خدا می كردم كه اتفاقی برايم نيفتد. شب اول هيچ اتفاقی برايم نيفتاد چرا كه سعی كردم خودم را از چشم نگهبان آن پارك بزرگ و افراد مشكوك مثل خودم پنهان كنم. روز دوم بی هدف در خيابان ها راه می رفتم، ديدم پسری با ماشين جلوی پايم ترمز كرده، پول زيادی همراهم نبود. گرسنه بودم، خسته بودم، ناتوان بودم، اصلا متوجه نشدم كه چطور شد، سوار ماشينش شدم و به همراه او رفتم، اسمش كيومرث بود، به من گفت از خانه فرار كردی؟ پرسيدم: از كجا اين قدر مطمئنی؟ گفت: من شيطون هايی مثل تورو خيلی خوب می شناسم، از قيافت معلومه ديشب رو در پارك يا جای ديگری گذراندی، خستگی از چشمات می باره. تعجب كرده بودم و خيلی جدی به او گفتم: «آره تو درست می گويی، من فراری ام، يك نامادری احمق و يك پدر نادان مرا به اين روز انداختند، حالا كه چی؟»
ـ حالا كه هيچی، دختر عجيب و غريب، می خوام به تو كمك كنم، اگر اعتماد كنی، می توانی به خانه ما بيايی.
- خانه شما؟ مگر پدر و مادرت چيزی نمی گويند؟
- نه بيا، مشكل ندارد، آنها حاضرند به دختری معصوم مثل تو كمك كنند.
به خانه آنها رفتيم، اما خبری از پدر و مادرش نبود، كيومرث گفت: به تو دروغ گفتم، خواستم تو را به اين جا بكشانم، اگر می گفتم پدر و مادرم خانه هستند تو نمی آمدی، اما خيالت راحت باشد، من پسری نيستم كه مشكلی برای تو درست كنم، خيالت راحت باشد. و به واقع هم همين طور بود چهار روز در خانه آنها بودم و مشكلی برای من به وجود نيامد، در آن مدت فهميدم كه او بچه گرگان و از يك خانواده پولدار است و پس از قبولی در دانشگاه به تهران آمده و پدرش برای او يك خانه كرايه كرده است.
بگذريم. دو هفته از حضور من در خانه كيومرث گذشته بود. كيومرث فصل تعطيلات دانشگاهی اش بود، اما پس از آشنايی با من تصميم گرفت كه در تهران بماند.۱۵ روز بعد از حضور من گذشته بود و من ديگر عاشق كيومرث شده بودم. شب ها به رستوران می رفتيم و برايم خريد می كرد. و پس از مدتی سرانجام اتفاقی كه نبايد می افتاد، افتاد و من...
سه ماه از حضور من در خانه كيومرث گذشته بود و ما با هم زندگی می كرديم تا اين كه ديدم، او يك روز با يك دختر ديگر به خانه آمد. او هم مثل من فراری بود. اما بسيار بی پروا و گستاخ و مشخص بود كه سال هاست فراری است. كيومرث به من گفت: «زری جان، ديگر به اندازه از تو نگهداری كردم، مهمانی بس است، اگر جای ديگری سراغ داری بروی برو.»
به همين راحتی، مرا فروخت، مرا كه به او دل بسته بودم و حتی بارها صحبت از ازدواج به ميان آمده بود، اما همه حرف بود و خيال باطل. من هم وسايلم را جمع كردم و رفتم. حال از آن روزها نزديك يك سال می گذرد و من ديگر نمی دانم كی هستم، هر روز و هر شب يكجا بودم، يك روز خانه اين بودم، يك روز خانه آن، يك روز اجير فلان خانه شدم و روز ديگر... و حالا ديگر من يك فراری حرفه ای و بی پروايم. فراری. من به همين راحتی لقب دختر فراری را گرفته ام. خيلی دلم می خواهد بروم پيش پدرم و انتقام خودم را از او بگيرم. خيلی دلم می خواهد بدانم آيا مينا اموال پدرم را تصاحب كرد يا نه؟ اما نمی دانم با چه رويی بروم و به آنها چه بگويم...
 
نويسنده: آزاده فتحی
  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٩ مهر ،۱۳۸٢