شناخت اکستاس

آیا تا بحال نام اکستاسی را شنیده اید؟ آیا تا به حال در میهمانیهائی موسوم به اکس پارتی شرکت کرده اید؟ احتمالاً در بین دوستان شما کسانی هستند که اسم این ماده را شنیده اند یا آنرا مصرف کرده اند ؟! اکستاسی در قالب قرص های شادی بخش به طاعون خفتۀ عصر ما تبدیل می شود.
ایدۀ ابتدائی راه اندازی این سایت نگرانی جمعی از دانشجویان پزشکی است که با توجه به شیوع مصرف این ماده در بین جوانان بر آن شدند تا تحقیقی جامع در این زمینه از بررسی عوارض مصرف تا بررسی میزان مصرف انجام دهند.
آنچه در این سایت مشاهده می کنید نتیجۀ تحقیقات این جمع است که به منظور اطلاع رسانی عمومی خدمتتان عرضه می شود.
لطفاً تمامی مطالب
, نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید. متشکریم.
کانون دانشجویی مبارزه با مواد مخدر، دانشگاه علوم پزشکی تهران

 þآیا می دانید در صورت دستگیری فرد مصرف کننده یا توزیع کننده قرصهای اکس این فرد به دادگاه انقلاب ارجاع می شود و در این موارد حکم تعزیری صادر می شود ؟

 

شکلهای اين قرص

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱۱:٠٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۸ تیر ،۱۳۸٢

سلام

سلام به همه دوستان  به دليلی مد تی چيزی نمينويسم ولی شما نظرات خود را برايم بگذاريد 

 

قر بان همه

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ٢:٢٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۱ تیر ،۱۳۸٢

لاله و لادن

بيچاره لاله و لادن خدا  رحمتشون کنه

 

در اين عکس ۱۵ سال داشتند

در اينجا ۲۹ ساله بودن

۲۸ دکتر و ۱۰۰ پرستار اما هيچ

 

 آخرين بوسه بهار نيکو  به دوستانش.

واقعا باعث ناراحتيه اميد وارم که روح هر دوی آنها شاد باشد

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٠٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۸ تیر ،۱۳۸٢

دوست خوب

 

If you should die
before me, ask if you
could bring a friend.

اگر تو خواستی قبل از من بميری

 بهم بگو که می خوای يه دوست رو هم همراه خودت ببری يا نه .Everyone hears
what you say.
Friends listen to
what you say.
Best friends
listen to what you don't
say.

هر کسی چيزايی رو که شما می گين می شنوه.

ولی دوستان به حرفای شما گوش می دن.

اما بهترين دوستان

حرفايی رو که شما هرگز نمی گين می شنون.A friend is someone who knows
the song in your heart
and can sing it back to you
when you have forgotten
the words.;

يه دوست، فردی هست که آهنگ قلبت رو می دونه

و می تونه وقتی تو کلمات رو فراموش می کنی

اونا رو واسه ات بخونه.

 

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳۸٢

جوکهای باحال

یارو ميره زير ماشين، رفقاش با دمپايي ميزنن درش ميارن!یارو اسم بچه شو ميزاره حسين، هي راه ميرفته بهش ميگفته: حسين جان آب ميخوري!!!!

یارو ميگوزه، دنبال پوكش ميگرده!

یارو با دوست دخترش رفته بوده پارك. همينطور كه دست همو گرفته بودن و راه ميرفتن، دختره حالي به حالي ميشه، يك چشمك به یارو ميزنه، ميگه: قاسم جون، بريم اون پشت مشتها ازون كار بدا بكنيم؟! یارو ميگه: آي گفتي عزيزم... اتفاقاً منم بدجور شاش دارم!از یارو ميپرسن: پيغمبر کی به رسالت رسيد؟ ميگه: ، من سيد خندان پياده شدم!!!قاضي به شاهد كه يه یارو بود ميگه: لطفا" بريد تو جايگاه شهود و كتاب انجيل رو بگيريد دستتون و قسم بخوريد كه راست ميگين. یارو ميره جايگاه شهود و انجيل رو ميگيره دستش و بلند ميگه: اين تو كون آدم دروغگو!!!!!!!!یارو كارت تلفن ميخره، فوري ميده براش پرس كنند!!!!به یارو ميگن: ميدوني امام حسين کجا دفن شده؟ ميگه: نه. ميگن: کربلا. ميگه: اي خوشا به سعادتش!!!یارو داشته با نافش بازي ميكرده، يهو كونش ميفته!!یارو مهم ميشه زيرش خط ميكشن، تو امتحان مياد!!!دو تا تركه دو تا گاو ميخرن، اولي به دومي ميگه: حالا چي كار كنيم كه گاوامون با هم اشتباه نشن؟ دومي ميگه: تو دست به گاوت نزن، من يه گوش گاومو ميكنم. بعد از چند وقت، گاو اولي هم گوشش گير ميكنه به يه جايي كنده ميشه. ايندفعه دومي ميگه: تو دست به گاوت نزن من دم گاومو ميكنم. از قضا بعد از چند وقت دم اون يكي گاوه هم كنده ميشه. خلاصه هي اولي ميزنه يه جاي گاوشو ناقص ميكنه، اون يكي گاوه هم همون بلا سرش مياد. آخر سر اولي شاكي ميشه به دومي ميگه: اصلاً سفيده مال من سياهه مال تو!!!يه یارو رو استخدام ميكنن كه برا شامپو گلرنگ تبليغ كنه! بهش ميگن، لخت ميشي ميرو از رو دايو شيرجه ميزني، بعد كه اومدي بالا يه شامپو گلرنگ ميگيري دستت ميگي: سرت رو با چي ميشوري با شامپو گلرنگ!
خلاصه یارو ميره رو دايو محكم شيرجه ميزنه تو استخر طوري كه سرش ميخوره ته استخرو گيج ميشه مياد رو آب ميگه: ميخوام سالاد درست كنم!!!!!!خبرنگاره ميره جبهه جنگ گزارش تهيه كنه، يك تركه رو گير مياره ازش ميپرسه: برادر شما اينجا چيكار ميكنين؟ تركه ميگه: زرشك پاك ميكنيم! خبرنگار ميپرسه: پس تو كار آشپزخونهايد؟ تركه ميگه: نه بابا! اينجا يك تابلوهايي زدن روش نوشتن: كربلا ما داريم مياييم، زير اين تابلوها ملت مينويسن زرشك! ما اونها رو پاك ميكنيم!! خبرنگار ميگه :كــــــات! آقا درست جواب بده! بابا پخش مستقيمه! دوباره ميپرسه: شما اينجا امداد غيبي هم دارين؟! تركه ميگه: بله، هر از چند وقتي يك توپي، خمپارهاي مياد ميافته توي سنگر، هفت هشت نفر غيب ميشن! خبرنگار داد ميزنه: كــــــــــــات! بابا اين چه وضعشه! درست جواب بده. تركه ميگه: آخه شما ميپرسي، من هم جواب ميدم ديگه! يارو ميپرسه: برادر شما اينجا ايثار هم ميكنين؟ تركه ميگه: والله عيسي رو نه ولي يه موسي داريم همه ميكنن!!!خوب کافيه اگر بعضی از اين جوکا زشت بود ببخشيد   
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳۸٢

لطفا بخوانيد و نظر بدهيد

سلامی به گرمای چای ترکی برا تو که داری رخت کرکیخدمت شما دوستانی که برای مقاله قبلی من نظر گذاشتيد بگم که اصلا اين در مورد سياست و از اين بحثها نيست . چون من خودم شخصا از طرفدارهای حقوق زنان و دختران هستم و خدمت او دوستس که گقته بود نظرمو در مورد آزادی بگم بايد بگم که با آزادی ۱۰۰٪ اصلا موافق نيستم چجون که ما ايرانيها اصلا جنبه اين کار رو نداريم اصلا معنی آزادی رو نميدونيم .
فقط فکر ميکنيم که آزادی يعنی اينکه هر کاری دلمون ميخواد بکنيم . و اصلا تو هيچ کاری جنبه نداريم :

به طور مثال : اگر تو خيابون يه دختری با ما سر صحبت باز کنه و يکم به ما بخنده اولين فکری که پسرها ميکنند اينه که هااااااااااا اين دختره داره نخ ميده يا ......

و فوری ميخوايم بهش تلفن بديم يا هزار کار ديگه . حا لا بر عکس اگر تو خيابون يه پسره با يه دختر صحبت کنه بگه بخنده دختره فکر ميکنه که هاااا اين پسره نظر بد روی من داره (که البته به نظر من حق داره چون متاسفانه تعداد پسرهايی که طرز تفکرشون مثل منه کم هست. و تعداد اون دسته که نميدونم چه اسمی بايد روشون بزاريم بيشتره برای همين هست که ما ايرانيها در ضمينه اجتماعی پيشرفت نميکنيم اما من هميشه هر روز دعا ميکنم که پيشرفت و ازادی افکار در ايران ما به وجود بياد و دخترها . پسرها با آزادی و اطمينان خاطر بيش از حد با هم رابطه داشته باشند.

حالا اين موضوع در شهرستانها بيشتره مثال ديگه ای ميزنم در شهر شيراز يا ساری يا يزد که من بودم اين در صد فکر کنم به ۷۰٪ هم ميرسه . که در شيراز خيابان ملا صدرا در ساری خيابان فرهنگ و يزد که الان يادم نيست پسرها حتی به دخترها دست درازی هم ميکنند و بعد که گير ميافتند دم از ازادی هم ميزنند که این افراد از گروهی هستند که معنی آزادی رو نميدونند.

مسئله دیگه اینکه دنیا بر عکس شده پسرها زیر ابرو بر میدارندو شلوارهای تنک میپوشند و مو رنگ میکنند و دخترها تیپ پسرها .........فقط از اين ميترسم که ازادی کامل به این انسانها بدند.

فقط خواهش ميکنم که نظرات خودتون رو براين بنويسيد چون ميخواه يک امار بگيرم که چند نفر با افکار من موافق هستند.

حالا يا اينجا نظراتتون رو بگيد يا به ايميلم نظراتتون رو ارسال کنيد.   

نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٦ تیر ،۱۳۸٢

مقابله با سانسورهای اينترنتی ۱

تعدادی سايت پيدا کردم که ميشه راحت و مجانی از آنها استفاده کرد.


با دقت بخونید:

• برای بی اثر کردن فيلترينگ از سايت های پروکسی استفاده کنيد. بعنوان مثال می توانيد با رفتن به سايت های زير , Peek-a-booty, CGIproxy, The-Cloak, Megaproxy, Megaproxy Secure, فيلترينگ را دور زده به سايت مورد نظر مراجعه کنيد.اگر به آدرس ايميل Web@pagegetter.com يك ايميل ارسال كنيد و در قسمت موضوع ( Subject ) آدرس وب سايت مورد نظر خود را وارد كنيد پس از چند لحظه صفحه مورد نظر برايتان ارسال ميشود.آدرس سايت مورد نظر را پس از http://anon.free.anonymizer.com قرار دهيد مثلا براي ورود به www.cekaf.com تايپ كنيد :

http://anon.free.anonymizer.com/www.cekaf.com

• استفاده از پروکسی در اکسپلورر يکی ديگر از راههای مقاله با فيلترينگ است. در اين مورد بايد آدرس IP پروکسی مورد نظر را در اکسپلورر وارد کنيد و پس از آن می توانيد به سايت های مورد نظرتان مراجعه کنيد. برای اينکار بايد با استفاده از منویtools گزينه internt options را انتخاب کنيد و سپس در قسمت Connections گزينه Dial-up and Virtual Private Network Settings را انتخاب کرده و Default را کليک کنيد و Use a proxy server for this connection را با کليک کردن Check Box فعال کنيد. در آخرين قدم بايد آدرس IP يک سرور پروکسی و port مورد نظر را وارد کنيد. از اين به بعد می توانيد بدون هيچ عمل اضافی به سايت های مورد نظرتان برويد. برای آدرس سرور پروکسی می توانيد از يکی از آدرسهای IP زير یا آدرسهای ديگری که در سايت های اينترنتی در دسترستان قرار می گيرد استفاده کنيد:(برای ادرس اين پروکسی ها به سايت متا پروکسی مراجعه کنيد)


Port : 80
: Address
210.242.164.150
200.30.148.202
200.12.36.18
212.31.98.18
148.244.91.1
202.54.13.146
203.123.240.112
203.252.5.124
164.58.28.250
202.110.204.18
211.5.66.210
210.252.6.2
Port : 80
: Address
63.230.216.145
217.59.51.162
61.131.48.219
200.46.109.82
217.34.194.49
210.154.25.50
203.155.172.60
210.238.242.19
195.205.203.30

194.126.122.18
12.101.25.194

Port : 8000
: Address
212.12.157.130
195.82.115.3

Port : 8080
: Address
202.104.189.20
61.159.235.36
202.105.138.19
217.34.153.161
67.94.47.59


• از برنامه هائی همچون kazaa می توان برای رد و بدل کردن نوشته ها، مقالات و اخبار استفاده کرد. اين برنامه که هم اکنون مورد استفاده ميليونها کاربر است بصورت غير متمرکز کار می کند و فيلتر کردن آن بسيار دشوار است.

• يکی از سايتهائی که برای مقابله با سانسور می تواند مورد استفاده قرار گيرد سايت http://www.freenetproject.org است. اين سايت تلاش دارد برنامه ای چون kazaa برای ارتباط کاربران اينترنت در دسترس قرار دهد که با استفاده از آن کاربران می توانند به انتشار و رد و بدل نوشته ها بپردازند. اين برنامه هم اکنون مورد استفاده بيش از يک ميليون کاربر است.

  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٤ تیر ،۱۳۸٢

دانلود


Modemspyاین یکی همون مودم اسپای خودمونه البته ورژن جدیدش که می تونید از اینجا دانلودش کنید :

نسخه اينگليسی


نسخه فارسی
سریال نامبرس :

Name:modemspy
SN:14458

خوب نحوه کار و نصب : خوب نسخه انگلیسی رو دانلود کنید بعد از دانلود و اینیستال کردنش برید و رجیسترش کنید اینم سریال نامبرش :
حالا از برنامه خارج بشید و دفت کنید بعد از خروج آیکون برنامه تو قسمت تکسبر ( پایین کناره ساعت ) نباشه !
حالا فایل فارسی ساز رو باز کنید : داخل فایل فارسی ساز دو فایل هست یکی modemspy.exe و دیگزی modemspy.ini شما باید فایل modemspy.exe رو به داخل جایی که نسخه انگلیسی رو نصب کردید بریزید و در هنگام ریختن ازتون سوال می کنه که این فایل وجود داره و آیا می خواهید دوباره کپی کنید و شما می زنید yes که کپی کنه ! حالا برنامه رو اجرا کنید اگه وقتی اجراش کردید erore داد و گفت که مودموتون رو نصب کنید شما اون یکی فایل رو هم که تو فارسی ساز بود کپی کنید به اونجایی که انگلیسی یه رو ریختید !
چند تا از کارایی های برنامه :
1- فهمیدنه شماره تلفن طرف مقابل تو چت روم اگه پلوگین هاش رو دانلود کنید برای ورژن ۳ !
2- فهمیدنه شماره کسایی که به هتون زنگ می زنن
3- شماره گیری و جواب به تلفن ها از طریق کامپیوتر به همراه امکان ضبط مکالمه !
4- روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر وقتی که کامپیوتر خاموشه و تلفن زنگ می زنه و . . . . که همه این کارارو می تونید از قسمت تغیرات فعال یا غیر فعال کنید !  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٢

اعتراض C N N به پرشین وبلاگ

با سلام

از تمامي سايتها، صاحبان شرکتها، مجلات الکترونيکي و تمام افرادي که «نامه اعتراض كاربران و سايتهاي ايراني به گزارش رويترز و سي.ان.ان» را امضاء نمودند، کمال تشکر و قدرداني را داريم.
همان گونه كه از ليست امضاها پيداست، عموم افراد فعال و مطرح اين حوزه (كه نسبت به وضعيت صنعت جوان اينترنت در كشورمان دغدغه دارند) با وجود تبليغات كم، به خوبي راه به اين نامه پيدا كرده و آن را تاييد كردهاند، كه اين هم مايه خرسندي و دلگرمي است.
دوباره از شما تشكر ميكنيم و اميدواريم اين دغدغه و حساسيت، همواره باقي باشد.
در ضمن به اطلاع شريفتان ميرسانيم كه آماده كردن نامه و ليست براي ارسال به مخاطبين اصلي اعتراض در حال انجام است و هر گونه خبري دراين خصوص، به طور عمومي منتشر خواهد شد.

با تشکر،
گروهي از مديران سايتها و کاربران اينترنتTo:
CNN, An AOL Time Warner Company
Reuters News Agency, A Reuters Company

Dear directors,

We are a group of internet website editors and users that believe in the free usage of internet. We strive for the further development of Internet and its increased usage among Iranian users. The remarkable increase in the number of various functional and specialized websites and Persian weblogs in a short period is a proof for success in this regard.
Your recent reports(Prostitute diary tops Iran Web hit and Iran Internet Use at Risk from Conservatives) on the situation of internet in Iran, conveys the wrong message that 'Prostitute diary tops Iran Web hit', and has led us to declare our strong objection against this report.
We, the undersigned, believe that this report is fictitious and insulting to Iranian culture and leads to ruin the image of Iranian Internet users. Considering this fact we demand:
1. The addressed media declares the invalidity of the article, and expresses its official apology in the official website of that media.
2. The addressed media acts with more consideration and seriousness in the future towards monitoring articles, and confirming the validity of articles and descriptions, presented by reporters and journalists of that media on the situation of Internet in Iran.

Respectfully submitted by the undersigned,

The Undersigned
مديران محترم خبرگزاري CNN / Reuters
ما گروهي از مديران سايتها و كاربران مدافع اينترنت آزاد هستيم، كه در جهت گسترش اينترنت و كاربردهاي گوناگون آن در ايران تلاش ميكنيم. افزايش فوقالعاده شمار سايتهاي كاربردي متنوع و نيز وبلاگهاي فارسي در زماني كوتاه، نشاندهنده موفقيت در اين زمينه است.
گزارش اخير رسانه شما از وضعيت اينترنت در ايران، و القاي اين مسئله نادرست كه «پربينندهترين سايت ايراني، وبلاگ يك فاحشه است» ما را بر آن ميدارد كه نهايت اعتراض خود را به اين گزارش اعلام کنيم.
به اعتقاد ما امضا کنندگان, اين مقاله غيرمستند و توهينآميز به فرهنگ ايراني بوده و موجب مخدوش کردن وجهه کاربران ايراني در اينترنت است و خواهان موارد زير مي باشيم:

1. پس گرفتن آن مقاله و عذر خواهي رسمي در سايت رسمي خبري آن رسانه.
2. هشياري و پي گيري آن رسانه براي نظارت در مورد مستند بودن مقاله ها و توصيفاتي که از طريق گزارشگران و نويسندگان آن رسانه در مورد وضعيت اينترنت در ايران ارايه مي شود.

با تشکر،
گروهي از مديران سايتها و کاربران اينترنتبرای ديدن ليست امضا کنندگان و اطلاعات بيشتر اينجارو کليلک کنيد
  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٢

كامپيوتر بي صدا

راهي براي كم كردن صداي تاقو توق كامپيوتراتون.
کم کردن سر و صدای کامپيوتر ميتواند خيلی سخت باشد زيرابيشتر سر و صدای کامپيوتر ناشی از دو قطعه اصلی سيستم يعنی هارد ديسک و فن سيستم ميباشد که جزو قطعات حياتی سيستم هستند و در تمام مدتی که شما با سيستم کار ميکنيد آنها نيز ناچار به کار کردن هستند اما شما ميتونيد با کارهای جزئی سيستم خود را کم صدا تر کنيد.
پيچها را سفت کنيد:
اگر يک پيچ که کاملا سفت نشده باشد يا کيس به خوبی بسته نشده باشد ميتواند يک سيستم کاملا ساکت را به سر صدائی همانند ماشين چمن زنی(!) تبديل کند. مطمئن شويد که تمام کارتها محکم در اسلاتهای خود بسته شده باشند و تمام کابل ها را در جای ايمنی محکم کنيد و مطمئن شويد که کيس خود را در جائی خوبی در اطاق قرار داده ايد. متاسفانه ممکن است پس از اتمام اين کارها متوجه شويد که طراحی ضعيف کيس باعث ايجاد سر و صدا گشته است. اگر کيس شما نيز از اينگونه کيس ها است شما ميتوانيد با استفاده از يک بسته نوسان گير (vibration dampening kit) مانند Dynamat's Xtreme Computer Kit به سر و صدای سيستم خود را کاهش دهيد. برای اطلاعات بيشتر ميتوانيد به سايت [url]www.dynamat.com[/url] مراجعه کنيد.
اگر سيتم شما روی ميز چوبی، کف پارکت يا هر جنس سخت ديگری است شما ميتوانيد موس پد های قديمی خود را بريده و زير پايه های کيس قرار داده و از ارتعاش سيستم جلوگيری کنيد و به اين وسيله هزينه ای را که برای خريد کيت لرزه گير کنار گذاشته ايد صرفه جوئی کنيد (اين کيت در آمريکا 30 دلار قيمت دارد)
فن سيستم:
يکی از راهها برای اينکه سر و صدای فن خود را کم کنيد اينست که سيستمی را انتخاب کنيد که نيازی به محصولات شرکت AMD نداشته باشد تا بتوانيد از فن کوچکتری برای cpu خود استفاده کنيد همچنين ميتوانيد از فنهای مرغوبتر و کم سر و صدا تر استفاده کنيد. البته قبل از تعويض فن دقت کنيد فن جديد به انداه فن قبلی سيستم شما را خنک کند.
هارد ديسک:
هر وسيله ای که با سرعت 7200 دور در دقيقه دوران کند به خودی خود سر و صدا ايجاد ميکند (چرخهای يک ماشين وقتی که با سرعت حرکت ميکند حداکثر 500 دور در دقيقه ميزند!). بهترين راه برای ساکت کردن يک هارد ديسک پر سر و صدا استفاده از عايقهای صوتی است. برای مثال Molex's SilentDrive يک جعبه پلاستيکی است که شما ميتوانيد هارد خود را درون آن قرار دهيد. و اين جعبه پلاستيکی مانع از انتشار صدای هارد ديسک ميشود.(New England Digital ) به آدرس ( [url]www.nedcomp.com[/url])يکی از شرکتهائی است که اين جعبه ها راتوليد ميکند.ديسکهای سخت در هنگام خواندن و نوشتن مقداری سر و صدا توليد ميکنند. برای کم کردن اين سر و صداها بطور مرتب هارد خود را defrag کنيد در بيشتر نسخه های ويندوز از مسير Start, Programs, Accessories, System Tools, Disk Defragmenter استفاده کنيد.اين کار سرعت دسترسی به فايلها رابيشتر کرده و باعث بهره وری بيشتر سيستم شما ميشود.
به گوش رسيدن صدای هارد در هنگامی که در حال خواندن چيزی از روی هارد و يا نوشتن بر روی آن نيستيد نمايشگر آن است که RAM سيستم شما پائين است و احتياج به ارتقا Ram خود داريد. در هنگامی که ram سيستم شما پر ميشود ويندوز اقدام به نوشتن اطلاعات اضافی بر روی هارد ديسک شما ميکند. با خريد يک ram ديگر هم سرعت خود را بالا برده و هم صدای سيستم خود را کم کنيد.
مکان قرار گيری سيستم:
همانطور که در بالا اشاره شد بعضی از صداها به دليل محل قرار گرفتن کامپيوتر ميتواند باشد در مورد محل کامپيوتر سعی کنيد به نور محيط و ميزان سر و صدا بيشتراهميت بدهيد و نه زيبائی آن.   
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ تیر ،۱۳۸٢

جوک رشتی

heheheheheheheauauhauhauahuheheu

آقا خزمته شما بگم که يه روز چندتا زنه رشتی نشسته بودن داشتن حرف ميزدند که يهو.

يکيشون با لهجه گيلکی ميگه: ميدونستيد تهران يه مرده هست زنارو ميدوزده ميمبره با هاشون پو پو ميکنه (پو پو يه کارای بيتربيتی ازون بدشاااااااا که همتون ميدونيد يکی از اصطلاحات منه) ميکنه.

دومی میگه بله پس چی هرچی امکانات خوبه مال شهرهای بزرگه .

من که خیلی حال کردم


جوک خوب ميخوايی روش کليک کن   
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز شنبه ٧ تیر ،۱۳۸٢

ايران

ای ايران ای مرز پر گهر

ای خاکت سر چشمه هنر


دور از تو انديشه بدان پاينده مانی تو جاويدان

ای........ی دشمن از از تو سنگ خارهای من آهنم

جان من فدای خاک پاک ميهنممهر تو چون شد پيشهام دور از تو نيست انديشه ام

در راه تــــو کــــی ارزشی دارد اين جــان مـــــــا

پاینده باد خاک ایران مـــــا

سنگ کوهت در گوهر است

خاک دشتت بهتر از زر است

مهرت کی از دل برون کنم؟

بر گوبی مهر تو چون کنم؟

تا گردش جهان ودور آسمان بپاست

نور ایزدی همیشه رهنمای ماست

ایران ای خرم بهشت من

روشن از تو سرنوشت من

گر آتش بارد بر پیکرم

جز مهرت بدل نپرورم

از آب و خاک ومهر تو سرشته ام

مهرت از برون بمیرد این دلم


( شعر و آهنگ از هنرمندان کرمانی)

(حسین گلاب - روح الله خالقی)


  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٤٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٢

دانشگاه اصفهان

برای ديدن فجعه خوابگاه دانشجويان اصفهان اينجارو کليک کنيد   
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٤٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ تیر ،۱۳۸٢

وااااااااااايـــــــيــــــــی از دست شماها

بابا جون:

قربان قدو هيکل همتون :

شما بريد تو قسمت مقالات قبلی من ميفهميد که من چرا اسم رو گذاشتم خوش صحبت:

چون ميخوام در مورد سياسيت هک اينترنت شعر ادب و ........ حرف بزنم. بعد ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ بار

گفتم به ايميل خصوصی من ايميل نزنيد. همينجا پيغام بزاريد.

قربون همه.

بعد هم غزال خانوم گل چون تکی با نمکی مادربزرگ .  
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٢

فردا

فردا

از درون شب تار - می شکوفد گل صبح

خنده بر لب گل خورشيد کند- جلوه بر کوه بلند

نيــــــــــست ترديد-زمستان گذرد- وز پی اش پيک بهار- با هزاران گل سرخ بيگمان می آيد-

در گذزگاه شب تار- به دروازهنور -گل مينای جوان- خونبيفشاينده تمام روی ديــــوار زمان

لالها نيز نهادند به دل - همگی داغ سياه

گرچه شب هست هنوز- باسيه چنگ بر اين بام آونگ آسمان غرق ستاره ست و ليک

خوشه ها بسته ستاره گل --- گل

خوشه اختر سرخ

با تپشهای سترگ

عاقبت کوره خورشید گدازان گردد.

  

نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٢

اين هم آقا ی x
راستی کسی اون روح رو ديد؟   
نویسنده : esfandiar baharloo ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٤ تیر ،۱۳۸٢